Nocleg Opole

Jeżeli chcą Państwo zarezerwować nocleg w Opolu serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W 2000 roku uruchomiliśmy motelik Agro i od tego czasu nieprzerwanie prowadzimy działalność.

Proponujemy dogodne warunki pobytu oraz odpoczynku. Jest nam niezwykle miło, że naszymi gośćmi są głównie pracownicy ponad 700 firm, którzy zatrzymują się na nocleg w Opolu w trakcie podróży służbowej. Zapewniamy klimat rodzinnej atmosfery. Oferujemy szerokie spektrum usług dla przyjeżdżających gości, które obejmują: noclegi w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych, czteroosobowych.

Ponadto dysponujemy niezwykle komfortowym apartamentem. Jeżeli tylko wyrażają Państwo życzenie przygotowujemy również wyżywienie (śniadania, obiadokolacje). W lecie do dyspozycji oddajmy ogródek, w którym można przyjemnie spędzić czas i zasmakować wyjątkowych potraw. Atrakcyjne ceny za nocleg wyróżniają naszą ofertę na tle konkurencji.

Do moteliku Agro z wielką chęcią powracają także zagraniczni goście z Niemiec, Austrii, Holandii, Francji. Przy dłuższym wynajmie istnieje możliwość uzyskania specjalnych zniżek. Każdy pokój wyposażony jest w internet (WiFi), TV-SAT, łazienkę. W celu dokonania rezerwacji dogodnego dla siebie terminu zachęcamy do wcześniejszego kontaktu pod telefonów: 77 457 30 57, +48 603 577 366, +48 883 999 813 lub adresem e-mail: biuro@motel.opole.pl.

Zapraszamy do odwiedzenia strony serwisu i zakładki Galeria w której prezentujemy zdjęcia obiektu i jego wnętrza. Polecamy nocleg w Opolu i zachęcamy do przyjazdu do nas!

<<Powrót do strony głównej

Kontakt

Motelik Agro
ul. Wrocławska 1a
46-073 Wrzoski k/Opola
Tel.: +48 603 577 366
E-mail: biuro@motel.opole.pl


Czytaj więcej:

Galeria zdjęć
Galeria zdjęć
Galeria zdjęć