Tanie noclegi Opole

Polecamy tanie noclegi w Opolu w moteliku Agro. Stworzyliśmy dogodne warunki pobytu dla odwiedzających osób. Jednocześnie pragniemy wspomnieć, że naszymi gośćmi są głównie pracownicy ponad 700 firm, którzy zatrzymują się w moteliku Agro w trakcie podróży służbowej.

Oferujemy noclegi Opole w atrakcyjnych cenach, co zdecydowanie wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji. Dysponujemy pokojami jednoosobowymi, dwuosobowymi jak i czteroosobowymi. Zadbaliśmy o to, żeby w każdym z nich znajdowała się łazienka, internet (WiFi), TV SAT oraz praktyczne wyposażenie. Decydując się na pobyt u nas jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z komfortowych warunków, a pobyt upłynie w przyjemnej atmosferze.

Nocleg w Opolu można zarezerwować w dogodnym dla siebie terminie, jednak, żeby uniknąć rozczarowania podpowiadamy, żeby zrobić rezerwację odpowiednio wcześniej. Przy dłuższym wynajmie jesteśmy w stanie zaproponować korzystne zniżki. Na życzenie gości przygotowujemy również wyżywienie (śniadania, obiadokolacje).

W okresie letnim zapraszamy do ogródka, w którym można miło spędzić czas delektując się smakowitymi przekąskami oraz napojami, jakie serwujemy. Wśród naszych gości były też osoby z zagranicy (z Niemiec, Austrii, Holandii, Francji), a które to chętnie powracają, co jest dla nas najlepszą rekomendacją.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami 77 457 30 57, +48 603 577 366, +48 883 999 813 lub też pisząc na adres e-mail: biuro@motel.opole.pl, żeby móc zarezerwować termin pobytu na tani nocleg w Opolu.

<<Powrót do strony głównej

Kontakt

Motelik Agro
ul. Wrocławska 1a
46-073 Wrzoski k/Opola
Tel.: +48 603 577 366
E-mail: biuro@motel.opole.pl


Czytaj więcej:

Galeria zdjęć
Galeria zdjęć
Galeria zdjęć